Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Rrëze maleve të Moravës shtrihen kodrat e qytetit që përbëjnë kurorën e tij. Afërsia që kanë me qytetin u jep atyre pamjen e nje ballkoni me pika mjaft tërheqëse. Gjatë periudhes së dimrit këto kodra mbulohen nga bora dhe përbëjnë një avabtazh për zhvillimin e turizmit alpin dhe gjatë verës për zhvillimin e turizmit malor dhe atij të ekskursioneve.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.