Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Eventi që çdo fillim dhjetori çel sezonin dimëror në Korçë, organizuar nga BID KORÇA me mbështetjen e Bashkisë Korçë dhe Fondacionit Shqiptaro- Amerikan për Zhvillim ( AADF). Me një dekor të pasur festiv, koncerte dhe shumëllojshmeri aktivitetesh të organizuara në Zonën BID dhe tek Pazari i jetër, Korça mirëpret një numër të konsiderueshëm vizitorësh gjatë stinës
së dimrit dhe i ofron qytetarëve atmosferën festive të fundvitit.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.